Поняття персонального навчального середовища. Інтернет речей. Урок 6 (7 клас)

Сучасні сервіси Інтернету. Сервіси веб-2.0. Геосервіси. Урок 5 (7 клас)
Сучасні сервіси Інтернету. Сервіси веб-2.0. Геосервіси. Урок 5 (7 клас)
Вересень 3, 2018
Практична робота №2 «Офісні веб-програми для створення спільних документів». Урок 7 (7 клас)
Практична робота №2 «Офісні веб-програми для створення спільних документів». Урок 7 (7 клас)
Вересень 4, 2018

Урок 6

7 клас за новою програмою 2016 року для учнів які вивчали інформатику в 2-4 класах

Тема: Поняття персонального навчального середовища. Використання інтернет-середовищ для створення та публікації документів. Інтернет речей

Мета :

  • навчальна: ознайомити учнів з поняттям персонального навчального середовища; навчити використовувати інтернет-середовища для створення та публікації документів;
  • розвиваюча: розвивати інформаційну культуру, логічне мислення, пам’ять; формувати вміння узагальнювати, міркувати;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість

Обладнання: комп’ютери кабінету з виходом в мережу Інтернет, мультимедійний проектор, презентація уроку, (ФАЙЛИ-ЗАГОТОВКИ) до підручника “ІНФОРМАТИКА 7 КЛАС” Морзе Н.В., Берна О.В., Вембер В.П.

Тип уроку: урок засвоєння нового матеріалу.

(Створено в навчальних цілях за підручником «Інформатика 7 клас»/Н.В. Морзе, О.В. Барна, В.П. Вембер, О.Г. Кузьминська. – К.: УОВЦ «Оріон», 2015 www.orioncentr.com.ua, inf7-m.blogspot.com) 7 клас») 

ХІД УРОКУ

І. Організація класу до уроку

  1. Привітання із класом (слайд 1)
  2. Повідомлення теми і мети уроку (слайд 2-3)

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів

Пригадай (слайд 4):

  1. Як створювати закладки у браузері?
  2. Якими сервісами Google ви користувалися?

III. Вивчення нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

(використовується проектор)

  1. Що таке персональне навчальне середовище? (слайд 5-6)
  2. Як у персональному навчальному середовищі застосовують хмарні технології? (слайд 7-11)
  3. Як у персональному навчальному середовищі застосовують хмарні технології? (слайд 12)
  4. Як організувати опитування за допомогою онлайнових форм? (слайд 13-16)

IV. Формування практичних умінь і навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм. (Інструктаж з правил техніки безпеки)

Завдання 1. Google Диск (слайд 17)

Завдання на с. 181 підручника 9 клас

Завдання 2. Публікація документів на Google Диску (слайд 18)

Завдання на с. 181-182 підручника 9 клас

Завдання 3. Створення документа на Google Диску (слайд 19)

Завдання на с. 182-183 підручника 9 клас

Завдання 1. Працюємо в парах (слайд 20)

Завдання на с. 188 підручника 9 клас

V. Підсумок уроку

Обговорюємо (слайд 21)

  1. Що означає персональне навчальне середовище для вас особисто?
  2. Що таке хмарні технології та які переваги їх застосування?
  3. Які хмарні технології ви використовуєте у своєму навчальному середовищі?
  4. Які типи документів можна завантажувати в Google Диск, а які – створювати?

Рефлексія (слайд 22-25)

  • Що нового сьогодні дізналися?
  • Чого навчилися?
  • Що сподобалось на уроці, а що ні?
  • Чи виникали труднощі?

VI. Домашнє завдання (слайд 26)

Опрацювати конспект уроку

Ви можете зберегти свій час на підготовку до уроків замовивши комплект презентацій
7 клас І семестр за новою програмою 2016 року для супроводу уроків  

за ціною:

40 грн за комплект
(одна презентація коштує менше 2 грн)

Замовити комплект

2 Comments

  1. Надія сказав:

    Треба детальніше покроково, як у Ривкінда, наприклад , роботу з google диском подати. Нинішнє покоління менше сприймає деякі деталі, якщо немає образу. Виросли на мультиках і іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *